Turystyka

Stadnina koni Łeba

2010-05-19 01:48:00

Stadniny koni znajduje się nie opodal Łeby, bardzo malowniczego i przyciągającego swym mikroklimatem, piękną przyrodą oraz bogatą historią kurortu nadmorskiego.

Jest to ośrodek zajmujący się rekreacją turystyki konnej, doskonaleniem umiejętność, jak również nauką od podstaw chętnych obycia się ze sztuką jazdy konnej, prowadzeniem treningów sportowych w skokach i ujeżdżaniu.

Znajduje się 50 sztuk koni, które są do dyspozycji dla uczestników kursu oraz jednorazowo odwiedzających turystów, ale istnieje możliwość przyjazdu z własnym zwierzęciem, ponieważ jest do dyspozycji uczestników obozu hotel dla koni.

Są przeróżne atrakcje, na przykład przejażdżka konna nad morze, biegi myśliwskie, przejażdżki bryczką, jazda na maneżu dla początkujących oczywiście pod bacznym okiem trenera bądź wykwalifikowanego personelu. Organizowane są również rajdy konne, wyścigi, skoki przez przeszkody.

 

Organizowane są obozy jeździecki dla młodzieży zakwaterowanie w domku myśliwskim, trwający okres lipiec-sierpień oraz tak zwane
wczasy w siodle dla dorosłych, oferta ważna cały rok.

Informacje dla zainteresowanych:

  • ul. św. Huberta 4, Nowęcin
  • Telefon: 059 866-10-75; 059 866-18-74;
  • Faks: 059 866-10-75
Powrót do działu turystyka

Skomentuj

Komentarze:

Brak komentarzy
do góry