Gastronomia

Wyżerka Pension Restaurant Łeba

2010-05-19 02:14:00

Czyste, piaszczyste plaże, pełne jodu powietrze to wspaniały pomysł na wakacje i wypoczynek, więc nic Wam nie pozostało, jak udać się do Łeby.
Czekają Państwa tu niezapomniane przygody morskich podróży, lądowe atrakcje, jak również lot w przestworza poznać miasto z wysoka.
To tylko niektóre z wymienionych wspaniałości jakie można tu przeżyć, ale nie brakuje tu rewelacyjnych miejsc, w których nabierzemy sił i energii na dalsze wojaże...

Jednym z takich miejsc jest klimatyczna o bardzo ciepłym wnętrzu restauracyjka Wyżerka Pension Restaurant, pozwalająca każdemu się odnaleźć czy to na rodzinnym spędzie, romantycznej kolacji we dwoje, spotkaniu z przyjaciółmi.
Usytuowana w samym sercu Łeby, w bardzo przyjemnej dzielnicy, przy ulicy Grabowskiego 20, tylko 15 minut od morza spacerkiem.

Szef kuchni przyrządza wyśmienite dania, które przenoszą nas w świat niezwykłych smaków i zapachów, otwarty jest również na propozycje i życzenia gości, starając się im sprostać jak najlepiej potrafi. Barek wyposażony w przeróżne alkohole świata, z których wykwalifikowani barmani tworzyć potrafią niebanalne drinki, koktajle.

Organizowane są tu nie wielkie, ale jakże uroczyste imprezy okolicznościowe, takie jak:

  • urodziny,
  • komunie,
  • chrzciny,
  • małe bankiety,
  • itp.


Wyżerka Pension Restaurant
oferuje bazę noclegową (2-3 osobowe pokoje), strzeżony parking.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Brak komentarzy
do góry