Gastronomia

VENUS Drink Bar - Bowling Łeba

2010-05-05 16:18:00

Wakacje w Łebie to niesamowita przygoda w nadmorskim klimacie, przeróżne atrakcje, sporty wodne, zwiedzanie zabytków, ale również poznanie miasta nocą :) ...
Po tak intensywnie dniu chcesz się odrelaksować, miło i przyjemnie spędzić chwile z przyjaciółmi albo nawiązać nowe znajomości zapraszamy do Drink baru VENUS.

Drink Bar VENUS z zewnątrz zwykły, przeciętny budynek, ale wchodząc do środka masz wrażenie, że jesteś w innym świecie.
Nietypowy klimat, czarujące miejsce otwarte nie tylko w sezonie ale przez cały rok ma swoich miłośników nie tylko wśród miejscowych, ale również turyści wracają tu przy każdej nadarzającej się okazji.
Goście mają okazję w pubie VENUS niedużym kosztem skosztować przeróżnych drinków, wiele rodzajów win, piw, koktaili, itp.
A także aktywnie spędzić czas w dwutorowej kręgielni, przy lotkach, piłkarzykach, miłośnicy sportu mogą tu śledzić przeróżne widowiska sportowe, np. mecze piłki nożnej, skoki narciarskie, itp.

Poza sezonem Pub VENUS jest klimatycznym, wyjątkowym miejscem gdzie przy kominku możesz się ogrzać w zimne dni smakując specjałów przyrządzanych przez wykwalifikowanych barmanów.

Przykładowe ceny:

  • Piwo - od 5 zł
  • Drink - od 6 zł
  • Kręgle (do 8 osób na torze) - od 50 zł
Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Brak komentarzy
do góry