Gastronomia

Fat Angelo's Łeba

2010-05-05 15:04:00

Szum fal, czyste, piaszczyste plaże, wspaniałe nadmorskie przygody, to może zachęcać i nakłaniać do dalszych wojaży w Łebie.
Po takim ekscytującym spędzeniu czasu, czas na małe co nieco :)...
Aby zregenerować sobie siły na dalszy podbój nadmorskiego świata.

 

Jednym z miejsc, w którym miło oraz przyjemnie spędzimy czas jest włoska restauracja "Fat Angelo`s".
Znajduje się w centrum miasta przy ulicy Wojska Polskiego 19. Istnieje od 2005 roku i cieszy się dużą popularnością mieszkańców i turystów.

 

Ala włoski klimat wnętrza restauracji sprawia, że goście poczują się jak w słonecznej i urokliwej Italii.
Specjalnością "Fat Angelo`s" jest typowa kuchnia włoska, śródziemnomorska, jakość serwowanych potraf i profesjonalna obsługa sprawia, że czujemy się wyjątkowo w restauracji.

 

Goście mają do dyspozycji 70 miejsc w środku lokalu oraz ok. 40 w ogródku letnim.
Średnia cena dania głównego: 20 - 40 zł

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Najgorsza KNAJPA w Łebie!!! Włoska była tylko nazwa. Pstrąg z grilla z masełkiem serowym(koszt 27,5zł) był niezjadliwy, ryz zamowiony dodatkow(koszt7zł.) był stary i smierdzący, piers kurczaka nadziewana mozzarela w sosie z octu balsamicznego(koszt 27,5zł.) tylko z nazwy byla z takiego sosu, warzywa niby w sosie winnym smakowaly tak samo jak warzywa blanszowane podane wraz z ryba Ogólnie knajpa droga i zero smaku. Co do obsługi-kelnerka z chyba kucharzem obmacywali sie przy barze, raczeje mało ich obchodzili klienci. Szczerze odradzam posiłek w tej knajpie, wole juz grochuwke od bezzebnej Pani Jadzi, niz zadarmo "Jedzenie" w tej pseudo restauracyjce. data: 2010-08-28 18:14:00
Mefisto
do góry